1С:Лекторій

Відеозаписи лекцій:

Дата Тема Відеозапис
22.03.2017

1С:Форум.Бюджет

Гапоненко Людмила (заступник директора Департаменту – начальник Управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України) провела аналіз стану реформування бухгалтерського обліку та звітності на сьогоднішній день, поділилася подальшими планами розвитку.

Івашин Олексій (компанія "Санлайн") висвітлив порядок відображення законодавчих змін і нововведень в програмному продукті "Комплексний облік для бюджетних установ України" (редакція 2.1).

Шамрай Галина (директор Департаменту консолідованої звітності Державної казначейської служби України) розповіла про порядок складання звітності у бюджетному секторі в 2017 році.

Козачок Катерина (менеджер з організації консультативних послуг "Е-Тендер") розглянула основні аспекти опанування системи PROZORRO на базі роботи торговельного майданчика "E-Тендер".

Дробоття Сергій (редактор рубрики ІТС Україна "ПДВ: правила оподаткування та обліку") детально розглянув особливості заповнення нових форм у 2017 р.: податкової накладної, декларації з ПДВ та окремих додатків до неї.

Івашин Олексій (компанія "Санлайн") зупинився на нюансах обліку ПДВ в типових рішеннях для бюджетних установ і розповів про сервіс "1С:Звіт".

Крестінова Альона (компанія "Бюджетна устаНова") розповіла про особливості автоматизації обліку пропорційного ПДВ на прикладі одного з ДВНЗ України.

Боршовська Валентина (заступник директора департаменту персоніфікованого обліку Пенсійного Фонду України) детально зупинилася на порядку формування відомостей про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам в 2017 році.

Лобатюк Анна (експерт з бухгалтерського обліку та трудового законодавства ГО "Всеукраїнський бухгалтерський клуб", редактор журналу "Баланс-Бюджет") зупинилася на питаннях оплати праці працівників державних органів у 2017 році, зокрема привела приклади розрахунку заробітку для визначення доплати до МЗП.

Чередник Наталія (шеф-редактор журналу "Баланс-Бюджет", експерт ГО "Всеукраїнський бухгалтерський клуб") нагадала про оподаткування доходів ПДФО, зокрема про правила застосування податкової соціальної пільги, і військовим збором.  

Хіміч Катерина (компанія "Санлайн") висвітлила питання щодо реалізації нових норм нарахування заробітної плати в типових рішеннях для бюджетних установ.

08.02.2017

СЕМІНАР 1С:ЛЕКТОРІЙ 8 лютого 2017 року

Вадим Косий (директор компанії "1С-СЕД") представив новий сервіс "1С:ЕДО", призначений для обміну первинними документами (рахунок, видаткова накладна, акт виконаних робіт) в електронному вигляді з можливістю завантаження/вивантаження в програми "1С:Підприємство".

Сергій Дробоття (редактор рубрики 1С:ІТС "ПДВ: правила оподаткування та обліку") детально зупинився на проблемах, пов'язаних із введенням обов'язкового реквізиту податкової накладної - коду УКТ ЗЕД товарів і послуг, а також розглянув зміни в порядку формування податкового кредиту, коригування податкового кредиту, питання щодо заповнення податкової звітності.

Марина Іскрижицька (редактор рубрики 1С:ІТС "Методична підтримка 1С:Підприємства 8") у своїх доповідях розкрила порядок роботи в програмі "Бухгалтерія для України", редакції 2.0 для коректного формування показників податкової декларації з податку на прибуток підприємств, а також окремі питання обліку ПДВ.

Галина Засуха (консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку і сертифікований аудитор), розкрила правила складання звітності з податку на прибуток, в тому числі нюанси обліку податкових різниць. Також були розглянуті зміни в оподаткуванні прибутку підприємств, що вступили в силу з 1 січня 2017 року.

Архів за 2016 рік

Архів за 2015 рік