Лекторій

Відеозаписи лекцій:

Дата Тема Відеозапис
16.01.2020

Семінар "Лекторій": ПДВ, ЄСВ і зарплатні новації: актуальні питання та огляд змін

Дробоття Сергій (редактор рубрики ІТС «ПДВ: правила оподаткування та облік», автор численних аналітичних матеріалів у спеціалізованих бухгалтерських виданнях) провів огляд законодавчих змін в оподаткуванні ПДВ; детально зупинився на проблемних питаннях, пов’язаних із заповненням та реєстрацією в ЄРПН податкових накладних та розрахунків коригування до них; розповів про коригування ПДВ та заповнення звітності з ПДВ.

Бикова Ганна (консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, складання звітності, автор більш ніж 1000 статей на бухгалтерську та податкову тематику, автор книжок, лектор семінарів з широкого кола податкових та бухгалтерських питань) розповіла про проведення річного перерахунку ПДФО, порядок оформлення та відображення його у формі № 1ДФ, нагадала про відповідальність за порушення. Детально зупинилась на наданні матдопомоги та новорічних подарунків працівникам, розповіла про правила оподаткування їх у 2019-2020 роках. Звернула увагу на мінімальну заробітну плату та прожитковий мінімум у 2020 році. Розповіла яким є мінімальний розмір окладу і скільки слід нарахувати працівнику за кожен відпрацьований місяць, а також хто і в якому розмірі отримає податкову соціальну пільгу у 2020 році. Детально зупинилась на неоподаткованих доходах фізосіб – що можна виплатити працівнику (і не тільки) без сплати ПДФО, ВЗ та ЄСВ у 2020 році. Навела приклади складання податкового розрахунку за формою № 1ДФ за 4 квартал 2019 року і 1 квартал 2020 року, розповіла на що слід звернути увагу та які штрафи за помилки у цьому звіті діють в 2020 році.

Білик Віталій (методист Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу) розповів про вирішення ключових задач бухгалтера по зарплаті в новому рішенні "BAS Бухгалтерія КОРП".

Боршовська Валентина (заступник директора департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України) розповіла про реєстр застрахованих осіб; електронну трудову книжку як частину звіту ЄСВ (таблиця 5 звіту ЄСВ) та реєстру застрахованих осіб; навела приклади заповнення звіту ЄСВ (помилки та виправлення їх, відображення лікарняних, відпусток, коди типу нарахування).

 

Архів за 2019 рік

Архів за 2018 рік

Архів за 2017 рік

Архів за 2016 рік

Архів за 2015 рік