25.04.2019 13:02 Оновлено методичні матеріали для користувачів рішень "BAS".

Користувачам конфігурації "BAS ERP" у розділі "Склад і доставка" рекомендуємо ознайомитися з методикою використання класифікаторів номенклатури: ієрархія, види номенклатури, характеристики, упаковки, мірні одиниці, якість та сорт. У матеріалі наведено приклади роботи з вказаними класифікаторами номенклатури.

У розділі "Початок роботи, введення початкових залишків" опубліковано порядок введення початкових залишків за рахунками обліку об'єктів будівництва та нематеріальних активів, а також доповнено опис основних настройок для ведення обліку в конфігурації "BAS ERP".

Розділ "Казначейство" доповнено методикою відображення операцій з планування і контролю грошових коштів.

Розділ "Необоротні активи" доповнено прикладом наступної переоцінки основних засобів.

У розділі "Кадровий облік і розрахунок заробітної плати" рекомендуємо ознайомитися з порядком відображення компенсації за затримку виплати заробітної плати.

Розділ "Податковий облік" доповнено методикою відображення операцій придбання товарів/послуг, звільнених від оподаткування.

Користувачам конфігурацій "BAS ERP" та "BAS Управління торгівлею" у розділі "Управління продажами" рекомендуємо ознайомитися з порядком відвантаження продуктів у мережу магазинів на комісію. У підрозділі "Робота з клієнтами" представлена методика оформлення кредитних відносин з клієнтами.

У розділі "Валютні операції" оновлено порядок оформлення операцій конвертації валюти.

Для користувачів конфігурацій "BAS Роздрібна торгівля" у розділі "Адміністрування інформаційної бази" доповнено опис використання механізму "Дати заборони зміни даних".

Перелік нових матеріалів наведено в розділі "Нові матеріали розділу"

<<< Назад